Veiling 5 november 2020

Inbreng

Inbreng is nog mogelijk. Voor meer informatie, mail naar [email protected] of bel op 06 83257246.

Kijkdagen

De data van de kijkdagen zullen hier worden geplaatst.

Locatie

Groningen, nader te bepalen. Online bieden via Invaluable zal ook mogelijk zijn!

Ook bieden op de veiling?

De veilingvoorwaarden kunt u op deze pagina vinden.

Printversie van de kavellijst >

Els Amman (1931-1978)

  • Compositie
  • Kavel 017
  • drukinkt op papier
  • 52 x 32
  • r.o. gesigneerd & '65

Els Amman (1931-1978)

  • Compositie in het geel
  • Kavel 018
  • drukinkt op papier
  • 57 x 46
  • r.o. gesigneerd
  • 400 - 600 start 180

E.B. von Dulmen Krumpelmann (1897-1987)

  • Steegje
  • Kavel 019
  • olieverf op doek ca 1921
  • 64 x 42
  • r.o. gesigneerd
  • 3000 - 4000 start 1000

  • Badende meisjes a/d Drentse Aa
  • Kavel 020
  • olieverf op doek
  • 93 x 60
  • r.o gesigneerd & '73
  • 1200 - 1500 start 800

Johan Dijkstra (1896-1978)

  • Bij Wierumerschouw
  • Kavel 021
  • aquarel
  • 49 x 34
  • r.o. gesigneerd
  • 1200-1500 start 800

  • Haven Hoorn
  • Kavel 022
  • gemengde techniek
  • 75 x 55
  • r.o. gesigneerd
  • 1000 -1200 start 500

Ben Rikken (1951)

  • Gebak
  • Kavel 023
  • olieverf op paneel
  • 17 x 32
  • l.o. gesigneerd
  • 800 - 1000 start 300

Els Amman (1931-1978)

  • Lezende monnik
  • Kavel 024
  • olieverf op paneel
  • 45 x 32
  • verso atelier stempel
  • 800 - 1000 start 500

Jannes de Vries (1901-1986)

  • Oogst Huizinge
  • Kavel 025
  • olieverf op doek
  • 50 x 70
  • l.o. gesigneerd
  • 10.000 - 14.000 start 8.000

Jannes de Vries (1901-1986)

  • Plantsoen Groningen
  • Kavel 026
  • olieverf op doek
  • 57 x 57
  • l.o. gesigneerd & '79
  • 7000 - 9000 start 5000

Micha Klein (1964)

  • Get the Goodies
  • Kavel 027
  • foto
  • 37 x 47
  • verso gesigneerd & 93-98 nr. 24 /150
  • 300 - 500 start 180

Jannes de Vries (1901-1986)

  • Golgotha
  • Kavel 028
  • olieverf op doek
  • 90 x 60
  • r.o. gesigneerd & '81
  • 1800 -2000 start 1200

Jan van der Zee (1898-1988)

  • Zon breekt door
  • Kavel 029
  • gemengde techniek
  • 60 x 39
  • r.o. gesigneerd & '37
  • 1500 -2000 start 800

Jan van der Zee (1898-1988)

  • Groningen Graansilo
  • Kavel 030
  • gouache
  • 42 x 59
  • r.o. gesigneerd & 48
  • 3000 - 4000 start 2000

Jannes de Vries (1901-1986)

  • Slangenbezweerder (de serpent) no.130
  • Kavel 031
  • gemengde techniek
  • 45 x 36
  • r.o. gesigneerd
  • 500 - 700 start 300

Johan Dijkstra (1896-1978)

  • Giethoorn
  • Kavel 032
  • olieverf op doek
  • 45 x 45
  • l.o. gesigneerd
  • 6000-7000 start 4000

Ruurd Elzer (1915-1995)

  • Wiijnoogst Frankrijk
  • Kavel 033
  • olieverf op doek
  • 60 x 50
  • l.o. gesigneerd & '51
  • 800- 1000 start 400

Jan van der Zee (1898-1988)

  • Oosterhamrikkanaal
  • Kavel 034
  • olieverf op doek
  • 60 x 50
  • r.o. gesigneerd & '37
  • 3000 - 3500 start 2500

W.B. Tholen (1860-1931)

  • Riviergezicht
  • Kavel 037
  • olieverf op paneel
  • 20 x 27
  • l.o. gesigneerd & '05
  • 500 - 700 start 280

Albert Greving (1963)

  • Schelp
  • Kavel 038
  • olieverf op paneel
  • 12 x 14
  • m.o. gesigneerd & '08
  • 500 - 700 start 280

Els Amman (1931-1978)

  • Circus 1961
  • Kavel 039
  • drukinkt op papier
  • 46 x 28
  • r.b. gesigneerd & '61
  • 300 - 400 start 180

Marten Klompien (1917-1996)

  • Boerderij met boom
  • Kavel 047
  • zwarte waterverf
  • 33 x 41
  • r.o. gesigneerd &1959
  • 500 - 700 start 250

Micha Klein (1964)

  • Zonder titel
  • Kavel 048
  • olieverf op doek
  • verso. gesigneerd & '86
  • 800 - 1000 start 200

Jannes de Vries (1901-1986)

  • Col de Castillon
  • Kavel 049
  • olieverf op doek
  • 61 x 90
  • l.o. gesigneerd & '74
  • 4000 -5000 start 2800

Roger Raveel (1921-2013)

  • Zonder titel
  • Kavel 050
  • zeefdruk/olieverf
  • 63 x 43
  • l.o. gesigneerd & '73 + bijgewerkte zeefdruk
  • 2000 - 3000 start 1000

Rudolph Manuputty (1926-2002)

  • Compositie
  • Kavel 051
  • olieverf op doek
  • 50 x 50
  • r.o. gesigneerd
  • 600 - 800 start 400

Henk Melgers (1899-1973)

  • Landschap
  • Kavel 052
  • olieverf op doek
  • 50 x 56
  • l.o. gesigneerd
  • 1200 - 1500 start 800

Henk Melgers (1899-1973)

  • Landschap
  • Kavel 053
  • olieverf op doek
  • 60 x 50
  • r.o. gesigneerd
  • 1200 -1500 start 800

Els Amman (1931-1978)

  • Compositie stad
  • Kavel 057
  • drukinkt op papier
  • 40 x 45
  • m.o. gesigneerd & '63
  • 300 - 500 start 180

Els Amman (1931-1978)

  • Compositie met zon
  • Kavel 058
  • drukinkt op papier
  • r.o. gesigneerd & '62
  • 40 x 58
  • 300 - 400 start 180

Els Amman (1931-1978)

  • Compositie stad met zon
  • Kavel 059
  • drukinkt op papier
  • 46 x 34
  • r.o. gesigneerd & '65
  • 300 - 500 start 180

Els Amman (1931-1978)

  • Zelfportret
  • Kavel 060
  • drukinkt op papier
  • 51 x 32
  • r.o. gesigneerd & '65
  • 500 - 700 start 180

Jannes de Vries (1901-1986)

  • Landschap
  • Kavel 069
  • gemengde techniek
  • 50 x 65
  • l.o gesigneerd & '73
  • 1000 - 1500 start 600

Jannes de Vries (1901-1986)

  • Corfu
  • Kavel 081
  • gemengde techniek
  • 31 x 45
  • r.o. gesigneerd & '78
  • 500 - 700 start 350

Jannes de Vries (1901-1986)

  • Marrakech 69 no.339
  • Kavel 082
  • gemengde techniek
  • 42 x 52
  • l.o. gesigneerd & '69
  • 500 - 700 start 300

Jannes de Vries (1901-1986)

  • Corsica Erbalunga no.239
  • Kavel 083
  • gemengde techniek
  • 35 x 45
  • r.o. gesigneerd & '72
  • 500 - 700 start 300

Jannes de Vries (1901-1986)

  • Tunesie Palmeraie
  • Kavel 084
  • gemengde techniek
  • 33 x 42
  • r.o. gesigneerd & '76
  • 500 -700 start 300

Jannes de Vries (1901-1986)

  • Parijs Pont Neuf
  • Kavel 127
  • gemengde techniek
  • 37 x 52
  • r.o gesigneerd
  • 500 - 700 start 300

Jan Altink (1885-1971)

  • Bloemstilleven
  • Kavel 128
  • olieverf
  • 35 x 26
  • r.o. gesigneerd & '39
  • 1500 - 2000 start 1000

A.W. Kort (1881-1972)

  • Bloemstilleven
  • Kavel 129
  • aquarel
  • 60 x 46
  • l.o. gesigneerd & '25
  • 400 -600 start 200

Henri de Wolff (1938-1986)

  • Compositie
  • Kavel 130
  • gouache
  • 54 x 72
  • r.o. gesigneerd & '85
  • 500 - 700 start 300

Els Amman (1931-1978)

  • Koppen
  • Kavel 135
  • drukinkt op papier
  • 41 x 56
  • r.b. gesigneerd & '63
  • 300 - 500 start 180

Els Amman (1931-1978)

  • Koppen in het geel
  • Kavel 136
  • drukinkt op papier
  • 48 x 60
  • r.o. gesigneerd & '63
  • 300 - 500 start 180

Floris Jespers (1889-1965)

  • Afrique
  • Kavel 141
  • olieverf op doek
  • 38 x 54
  • 700 -900 start 500

Roger Raveel (1921-2013)

  • Zelfportret
  • Kavel 143
  • zeefdruk
  • 80 x 57
  • m.o. gesigneerd & 122/190
  • 500 -700 start 300

Derk Wiggers (1866-1933)

  • Landschap
  • Kavel 145
  • olieverf op doek
  • 40 x 65
  • l.o. gesigneerd
  • 800 - 1000 start 500

Roger Raveel (1921-2013)

  • Picnic
  • Kavel 146
  • zeefdruk
  • 80 x 57
  • r.o. gesigneerd & 182/190
  • 500 - 700 start 300

Els Amman (1931-1978)

  • Elegant lady
  • Kavel 175
  • drukinkt op papier
  • 64 x 50
  • l.o. gesigneerd & '61
  • 300 - 600 start 180

Els Amman (1931-1978)

  • Figuren
  • Kavel 176
  • drukinkt op papier
  • 42 x 32
  • l.o. gesigneerd
  • 400 -500 start 180

Els Amman (1931-1978)

  • Zwemster
  • Kavel 199
  • drukinkt op papier
  • 40 x 52
  • l.m. gesigneerd & '64
  • 300 - 500 start 180

Els Amman (1931-1978)

  • Zonder titel
  • Kavel 200
  • drukinkt op papier
  • 36 x 36
  • l.b gesigneerd
  • 300 -500 start 180

Louis Meurs (1913-1988)

  • Fruit in krant
  • Kavel 201
  • olieverf op doek
  • 34 x 48
  • r.o. gesigneerd
  • 300 - 400 start 200

Martin Tissing (1936-2018)

  • Olentangy star
  • Kavel 202
  • potlood & krijt op papier
  • 32 x24
  • onder gesigneerd & 1991
  • 400 -500 start 280

Zoltin Peter (1942-2019)

  • Zonder titel
  • Kavel 203
  • gemengde techniek op papier
  • 30 x 21
  • m.o. gesigneerd initialen & '97
  • 150 - 200 start 50

Edu Waskowsky (1934-1976)

  • Zonder titel
  • Kavel 204
  • olieverf met collage op jute
  • 45 x 75
  • verso gesigneerd & '57
  • 2000 - 3000 start 400

Karel Pelgrom (1927-1994)

  • Zonder titel
  • Kavel 205
  • gouache op papier
  • 26 x 41
  • r.o. gesigneerd & '70
  • 100 -150 start 50

Drewes de Wit (1944)

  • Compositie
  • Kavel 206
  • gemengde techniek op papier
  • 38 x 50
  • r.o. blindstempel
  • 400 - 500 start 280

Jan Jordens (1883-1962)

  • Schiermonnikoog - Compositie duinen en zee
  • Kavel 207
  • aquarel
  • 20 x 29
  • r.o. gesigneerd & '56
  • 600 - 700 start 350

Harry Wolfkamp (1960)

  • Zonder titel
  • Kavel 208
  • gemengde techniek
  • 24 x 32
  • l.o. gesigneerd & '00
  • 200 - 300 start 120

Martin van Waning (1889-1972)

  • Naakt in atelier
  • Kavel 209
  • ets
  • 23 x 15
  • r.o. gesigneerd
  • 150 - 200 start 80

Wim Biewenga (1939)

  • Shame
  • Kavel 210
  • gemengde techniek
  • 32 x 30
  • r.o. gesigneerd & '1996
  • 300 - 400 start 180

Gjalt Blaauw (1945)

  • Zonder titel
  • Kavel 211
  • olieverf op papier
  • 64 x 49
  • gesigneerd & 5.XI.1976
  • 100 -150 start 50

Arno Kramer (1945)

  • So Go
  • Kavel 212
  • kleurenzeefdruk 48/100
  • 54 x 45
  • l.o. gesigneerd & 1997
  • 100 - 150 start 60

Martin Tissing (1936-2018)

  • 7 sterren boven Styx
  • Kavel 213
  • aquarel
  • 27 x 19
  • m.o. gesigneerd
  • 400 - 500 start 300

Martin van Waning (1889-1972)

  • Naakt in atelier
  • Kavel 214
  • ets
  • 18 x 8
  • r.o. gesigneerd
  • 150 - 200 start 80

Jan Jordens (1883-1962)

  • Schiermonnikoog Dennenbos
  • Kavel 215
  • aquarel
  • 40 x 50
  • r.o. gesigneerd & 15/7/49
  • 700 - 900 start 350

Arno Kramer (1945)

  • Bezeichnenderweise
  • Kavel 216
  • kleurenlitho
  • 52 x 42
  • r.o. gesigneerd & 2000
  • 100 -150 start 60

Hendrik Nicolaas Werkman (1882-1945)

  • Kalenderblad 1944
  • Kavel 217
  • sjabloondruk
  • 27 x 21
  • 600 - 800 start 450

Jan Jordens (1883-1962)

  • Compositie
  • Kavel 218
  • sjabloon drukknop karton
  • 31 x 26
  • r.o. gesigneerd & l.o. 3-1-62
  • 400 - 500 start 250

Han Jansen (1931-1994)

  • Planverschuiving
  • Kavel 219
  • kleurenzeefdruk
  • 70 x 70
  • r.o. gesigneerd
  • 200 - 300 start 100

Evert Musch (1918-2007)

  • Dode eend
  • Kavel 220
  • litho
  • 31 x 93
  • r.o. gesigneerd & '40
  • ATP

Fie Werkman (1915-2002)

  • Compositie met potten
  • Kavel 221
  • Collage gekleurd papier
  • 65 x 50
  • verso gesigneerd S.G. van den Berg- Werkman
  • 300 - 400 start 280

Tjibbe Hooghiemstra (1957)

  • Zonder titel
  • Kavel 222
  • gemengde techniek
  • 100 x 60
  • verso gesigneerd & 1993
  • 800 - 1000 start 400

  • Studietekening voor Amsterdam-Castricum 1941
  • Kavel 223
  • o.i. inkt
  • 9 x 10
  • verso bosgezicht
  • 1000 - 1500 start 600

  • Studietekening voor compositie HP 41- 86
  • Kavel 224
  • o.i. inkt
  • 9 x 10
  • 1000 - 1500 start 600

Inbreng mogelijk!

  • Kavel 000